Informacija +370 615 55427
 • Lietuvių
Prekių krepšelis
Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias
Garantija visoms prekėms
Duomenų apsauga
Pristatymo sąlygos

 

PREKIŲ PRISTATYMO LIETUVOS RESPUBLIKOJE SĄLYGOS:
 

   
   Į Lietuvos Respublikos teritorijoje esančias vietoves prekių pristatymą vykdome kurjerių tarnybų pagalba. Pristatymas NEMOKAMAS tuomet, kai minimali bendra siuntinio vertė - 14,50 Eur  su PVM. Kitu atveju, perkant mažiau nei už 14,50 Eur, pristatymo kaina - 2,50 Eur su PVM. 

  Popieriaus pristatymą Lietuvos teritorijoje NEMOKAMAI vykdome tuomet, kai bendra perkamo popieriaus vertė ne mažesnė kaip 58,00 Eur su PVM. Kitu atveju popieriaus pristatymui taikomas papildomas 1,50 Eur pristatymo mokestis.
   
  ĮMONĖMS, pasirašiusioms aptarnavimo sutartį, prekių PRISTATYMAS NEMOKAMAS.

  *** Siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas 21,70 Eur mokestis.

  Prekių pristatymo laikas:

 • Po apmokėjimo įvykdymo prekes Lietuvos teritorijoje įsipareigojame pristatyti per 1-3 darbo dienas, jeigu nesusitarta kitaip.
 • Jeigu Jūsų užsakytų prekių sandėlyje laikinai neturėsime, mes su Jumis susisieksime ir aptarsime galimą pristatymo laiką.

 • * Prieš darant užsakymą rekomenduojame susisiekti su STPrint.lt darbuotojais dėl tikslaus sandelyje turimo prekių skaičiaus.

  Svarbu atsiimant prekes

  Prašome patikrinti pakuotę ar ji nėra šlapia, perplėšta ar kitaip išoriškai pažeista. Jei pakuotė pažeista, gavėjas privalo tai atžymėti siuntos priėmimo - perdavimo dokumente. Pasirašius šiame dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Jei įtariate, jog viduje esanti prekė gali būti sugadinta, prašome tokios prekės nepriimti ir susisiekti su mumis.

  Dėl specialių pristatymo sąlygų kreipkitės telefonu:+370 6 300 9999 arba el.paštu info@stprint.lt
# # # # # # # # #
Kontaktai
Parašykite mums
Sekite mus FACEBOOK`e