Informacija +370 615 55427
  • Lietuvių
Prekių krepšelis
Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias
Garantija visoms prekėms
Duomenų apsauga
Atsiskaitymo būdai

 

Internetinėje parduotuvėje www.stprint.lt už prekes galite atsiskaityti pasirinkę Jums patogiausią mokėjimo būdą:

Atsiskaitymas grynaisiais pinigais atsiimant prekes. Prekes galite atsiimti ir atsiskaityti vietoje mūsų cente Panevėžyje, įsikūrusiame adresu Nemuno g. 79, tačiau prieš tai būtina susisiekti el.paštu info@stprint.lt arba telefonu +370 6 300 9999 ir suderinti tikslų prekių atsiėmimo laiką.

El. bankininkystės mokėjimų sistema Mokėjimai.lt. Naudodamiesi šia sistema Jūs greitai, patogiai ir saugiai atsiskaitysite už prekes. Jums nereikės patiems formuoti pavedimo: įprastai vykdydami užsakymą ir vadovaudamiesi nuorodomis būsite nukreipti į vieną Jūsų pasirinktą elektroninės bankininkystės sistemą. Jums tereikės įprastai prisijungti elektroninės bankininkystės puslapyje. Sistemoje jau bus matomas suformuotas mokėjimas už išsirinktas prekes ir Jums beliks tik jį patvirtinti. Įvykdytas apmokėjimas netrukus bus sėkmingai gaunamas ir pardavėjas nedelsiant informuojamas apie jį.

Banko pavedimu. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas bei išankstinė sąskaita, kurią galėsite apmokėti atlikę pavedimą.
Už pirkinius prašome apmokėti ne vėliau kaip per 2 darbo dienas, priešingu atveju užsakymas bus atšauktas.
Rekvizitai:
Gavėjas: UAB“ST Biuro sistemos“
Įmonės kodas: 300113517
PVM mokėtojo kodas: LT100001645410
AS: LT417044060007750921
Bankas: AS SEB BANKAS
Banko kodas: 70440
*Langelyje “mokėjimo paskirtis” būtinai nurodykite savo užsakymo numerį.

# # # # # # # # #
Kontaktai
Parašykite mums
Sekite mus FACEBOOK`e